Британката Лана Мајклс, мајка на две деца на возраст од 11 и седум години, пред 18 месеци почнала да го дои својот нов партнер Шон и тврди дека тоа ја доближило до него, вакво зближивање и врска, вели таа немала со претходните партнери, вклучувајќи го и таткото на нејзините деца.

Како што откри оваа необична двојка, чинот на доење е совршен облик на предигра пред сексуалниот однос, кој на тој начин станува уште постраствен.

Ги доев двете мои деца и многу ми недостигаше тоа кога и двете деца пораснаа, поради што решив да пробам да го дојам Шон, рекла Лана, која својот партнер го запознала во 2019 година преку вегански сајт за запознавање, по што и двајцата набрзо сфатиле дека доењето е еден од најсовршените облици на заведување.

Лана и Шон, кои одбиваат да откријат колку години имаат, живееле во Единбург на југот на Англија, но се преселиле во Шпанија непосредно пред пандемијата на коронавирус.

Тие рекоа дека немале поим дека доењето е вообичаена еротска предигра за некои парови, а тоа им го открила двојка со кој биле во свингерски клуб и имале групен секс.

Имаме отворена врска и двајцата сакаме да пробуваме нови работи. Случајно за време на тој секс почувствував млеко од туѓа женска дојка и тоа ми го подигна либидото на незамисливи граници. Оттаму почна сè, истакна Шон.

Инаку, Лана го изгубила млекото пред неколку години по доењето, но поради еротските игри со своето момче почнала да зема суплементи кои повторно го поттикнале неговото производство.

Имаме секс околу пет пати на ден, а Шон цица неколку пати неделно. Уживам и имам чувство дека градите ми се поцврсти и поголеми. Се чувствувам посекси, призна таа и нагласи дека доењето создава посебна врска.

Според зборовите на необичниот пар, многумина знаат за нивната навика, но тврдат дека поради тоа никој никогаш не се пошегувал на нив.

Најмногу добиваме коментари за поддршка, се согласуваат двајцата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.