Познатата хрватска старлета, пејачка и актерка, Нивес Целзиус по кој знае којпат своите обожаватели ги почести со провокативна фотографија.

Атрактивната Нивес објави фотка на која позира облечена во прекратки панталони и бела раскопчана кошула од која ѕиркаат нејзините бујни гради…

Секојдневни маки по ормарот – напишала во описот на фотката.

„Кој не зумирал, тој е будала“, „Се раширила како корона вирус“, „Зумирам како луд“ – се само дел од многуте интересни коментари од нејзините фанови.

 

View this post on Instagram

 

Svakodnevne muke po ormaru 🙄

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.