Сакате да ја изненадите вашата партнерка или повторно да ја разбудите страста во врската? „Менс хелт“ направи листа од секси подароци кои секогаш ќе ја расположат:

  • Секси долна облека
  • Лисици
  • Масажа
  • Секси карти (секоја карта има различна секс поза)
  • Чоколадо со лична порака
  • Карти за концерт
  • Вашата омилена маичка или дуксер
  • Коцки мраз
  • Камера


Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.