Што и да објави старлетата Сораја Вучелиќ не ги остава рамнодушни нејзините следбеници. Секако, Сораја главно објавува фотографии од своето тело, па такапоследните, на кои во фокус се градите, предизвикаа лавина коментари.

Твојата фотографија ми го разубави денот. Убава си, но имаш гради поголеми од главата, е коментарот со кој се сложуваме.

Старлетата ја следат над 420 000 луѓе на Инстаграм, додека таа не следи апсолутно никого.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.