Јелена Карлеуша денеска ги почасти фановите на „Инстаграм“ со еротско видео. Српската ѕвезда остава малку на фантазијата и пред камерата позира по танга бикини и се разладува во базенот од нејзината луксузна вила во Белград.

 

View this post on Instagram

 

👅

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.