Една 26-годишна Индијка од градот Бопал, Амара, го тужела својот колега на работа, Рави за силување, иако, според неговото тврдење, таа повеќе сакал тие двајца да имаат секс.

По две-три средби надвор од работно време, Амара и Рави се договориле дека може да бидат „пријатели со бенефиции“ затоа што чувствувале вбзаемна фичизчка привлечност, а не сакале врска, пренесува „Башкар Лајв“.

Сепак, кога кога отишле во кревет, уште прваа вечер се случил бизарен преврт.

Амара му рекла на адвокатот дека била силувана затоа што неколку моменти од пенетрацијата почувствувала силна болка. Таа додала дека била подготвена за сексуален однос, но дека неговиот полов орган бил преголем за нејзиното тело.

Притоа, таа го замолила Рави да престане, но тој не сакал, затоа што, како што се дознало подоцна, таа му била прва со која имал сексуален однос. Амара се пожалила на адвокатот дека тој, против нејзина желба имал оргазам и тоа во неа.

Два дена не можев да одам. Ме болеше секоја коска во телото, тој не сакаше да престане – изјавила Амара пред судот.

 

Рави, пак, на својот адвокат му раскажал слична приказна, но со обратни улоги. Тој изјавил дека не бил подготвен за сексуален однос и кажал на Амара дека треба да успорат, но таа била толку „запалена“ што скокнала на него и го гребела по телото барајќи уште. Тој дури ги покжал траговите од нејзините нокти на неговото гради.

Останува да се види каква разрершница ќе има оваа случка, со однос на тоа што индискиот Суд се уште нема донесено одлука дали се случило силување или не.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.