Доктор Вања Милошевиќ, дечко на Снежана Ѓуришиќ, никако а ја научи лекцијата дека не трба да комуницира нити да се доверува на жени кои ги запознал преку Фејсбук. Откако протекоа преписки помеѓу дечкото на пеачката и анонимна девојка во кои открива детали од врската со Ѓуришиќ, ВИП повторно дошол до пораките во кои Вања опишува каков се*с со пеачката преферира.

Така на девојката кој ја видел само на слика и раскажал дека со Снежана прв пат водел љубов само неколку дена окако ја започнале врската, таа сакала да спие го*а, и дека со неа во една пролика имале се*с на брод. Освен тоа, Вања на девојката и признал дека ги сака сите пози во се*сот, и Ѓуришиќ тоа го сакала.

– Нашите заеднички капења не поминуваат без се*с. Неможам да видам кога е најслатко, а Снежана неможе повеќе да остане бремена – пишува докторот, а потоа на анонимната девојка и открил дека додека Ѓуришиќ спие покрај него тие двајца се допишуваат.

– Имавме се*с на тераса во нејзината куќа, секако ноќе во другиот дел на куќата. Не сме пар кој експериментира, но еднаш имавме се*с на под…

Снежана и јас бевме во кабина, додека надвор беше човек кој управуваше со бродот. Ја затворив вратата од кабината, ја “растурив“, а таа врискаше, човекот не не слушна, вратата од кабината ја затворив. Сега би сакал да пробам се*с во авион – и напишал докторот на анонимната девојка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.