Во пресрет на Олимпијадата во Токио следната година Јапонците мислат на се, па дури и на сексуалниот живот на спортистите.Па така, специјализирана фабрика ќе произведува кондоми кои можат да се најдат само во Јапонија и никаде на друго место.

Кондомите ќе бидат дебели само 0,01 милиметар и ќе пружаат чуство како да немате никакво заштитно средство.

Ќе можат да издражат дури 100.000 движења за време на сексот, дури 99, 740 од тие што ги прави мажот за време на водењето љубов.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.