Речиси сите мажи од женското тело најмногу го сакаат задникот и градите.Но, дали сте знаеле дека според тоа што сакаат од женската убавина може да се открие неговиот карактер.

Мажите кои ги преферираат бујните гради сакаат спортски списанија и не пропуштаат ниту еден натпревар.Кладилницата им е втор дом а имаат и проблем со зависноста. Сакаат да бидат во центарот на вниманието, имаат голема харизма и шарм и ретко остануваат во брак.

Од друга страна пак, оние што сакаат задници се первезни и сакаат експерименти во сексот. Многу се уредни с организацијата им е силна страна и никогаш не доцнат.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.