Двојка им се препуштила на страстите, но заборавиле да ги тргнат пердињата. Па, додека овие момче и девојка имале секс, сите од соседната зграда добро се забавувале гледајжи ги.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.