Иако Маргот Роби живее луксузен и гламурозен живот на холивудска ѕвезда, блиските личности тврдат дека се’ уште цврсто гази на земјата и дека остана нормална и приземна.

Ѝ недостасуваат забавите во омилен клуб во Јужен Лондон, а сега призна и кое е најнеобичното место на кое има водено љубов.

Најчудното место е џет-ски. Иако не се движеше во тој миг, сепак стоеше на вода, неодамна призна убавата актерка.

Исто така, актерката призна дека ѝ пречи тоа што сите ја прашуваат кога ќе забремени.

Се омажив и сега сите ме прашуваат кога ќе родам. Многу сум лута што постои таков социјален шаблон, изјави таа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.