Празниците се време за љубов. Направете ги долгите зимски ноќи поинтересни со пробување на овие љубовни идеи

1. Променете повеќе од 3 пози за време на една партија секс.

10-seks-predizvici-za-praznicnite-denovi-dodeka-ste-doma-1.jpg

2. Научете нова техника за орален секс.

10-seks-predizvici-za-praznicnite-denovi-dodeka-ste-doma-2.jpg

3. Играјте секси празнични улоги.

10-seks-predizvici-za-praznicnite-denovi-dodeka-ste-doma-3.jpg

4. Подгответе му жежок танц, тематски облечени.

10-seks-predizvici-za-praznicnite-denovi-dodeka-ste-doma-4.jpg

5. Купете си секси играчки и додатоци како новогодишен подарок и искористете ги.

10-seks-predizvici-za-praznicnite-denovi-dodeka-ste-doma-5.jpg

6. Пробајте секс поза од неговиот омилен еротски филм.

10-seks-predizvici-za-praznicnite-denovi-dodeka-ste-doma-6.jpg

7. Ставете прстен.

10-seks-predizvici-za-praznicnite-denovi-dodeka-ste-doma-7.jpg

8. Гласно кажете го нејзиното/неговото име за време на секс.

10-seks-predizvici-za-praznicnite-denovi-dodeka-ste-doma-8.jpg

9. „Гушкајте“ се под меко празнично ќебе.

10-seks-predizvici-za-praznicnite-denovi-dodeka-ste-doma-9.jpg

10. Време е за втора рунда.

10-seks-predizvici-za-praznicnite-denovi-dodeka-ste-doma-10.jpg

11. Сензуална купка со среќен крај.

12. Јазикот нека работи повеќе од обично…насекадеRepublika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.