среда, 15 август 2018 | Вести денес: 71 ново
Дневен хороскоп за: понеделник, 28.08.2017

Водолија 21.1. - 19.2.

Не успевате да предвидите нечиј одговор на зададена тема или да воспоставите добар однос со соработниците. Нема причина да се однесувате премногу расеано, туку побарајте нечија морална или материјална поддршка. Партнерот вешто ги игнорира вашите идеи, се обидувате да го сфатите значењето на скриените мотиви. Понекогаш е тешко да се согледа комплетната вистина и да се разјаснат нечиј намери.

Сугестија: Ќе ви одговара диетална исхрана, конзумирајте повеќе течности.

Top