среда, 15 август 2018 | Вести денес: 57 ново
Дневен хороскоп за: вторник, 29.08.2017

Вага 24.9. - 23.10.

Се обидувате да ја импресионирате околината со својот препознатлив шарм и различни способности. Сепак, се што правите потсетува на класично преувеличувања. Не успевате да го одредите своето место или улога во службените преговори. Нема причина да критикувате блиска личност, подобро е сериозно да го анализирате своето однесување како и пропустите кои сте ги направиле.

Сугестија: Важно е да имате силна мотивација и добра волја.

Top