среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 3 ново

Мода и убавина

Мода и убавина Живот

Заврши Моден викенд Скопје: Песните за Дениција на Петре М. Андреевски инспирација за мултимедијалната презентација на Ирина Тошева

Шеснаесеттиот Моден викенд Скопје под мотото #Stopthetraffik заврши синоќа во Иновативниот центар на Македонски Телеком...

Top