четврток, 26 април 2018 | Вести денес: 104 ново

Црна хроника

Црна хроника

Инцидент во маркет во Центар: Крадец фатен на дело почнал да бутка производи и полици, пред полицајците се бранел дека е психички нестабилен

Викендов во еден од маркетите во центарот на Скопје се случил инцидент кога крадец, откако бил фатен при кражба,...

Top