петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Двоглед

Двоглед

Невидената прослава за промената на името продолжува и вечерва: Стотици илјади Македонци полудеа од радост по среќните вести од Заев и Димитров

  Големата прослава по радосната вест која ја објави премиерот Заев дека е потпишан договор со Грција за промена...

Top