вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 86 ново

Игор Џамбазов итно однесен во болница

Шоуменот Игор Џамбазов денеска е итно однесен во болница. Игор, наводно е хоспитализиран затоа што влошила здравствената состојба, пишува „Вечер“. Веста ја потврдил негов близок пријател кој не открил за
точно станува збор.

Игор требаше да одржи концерт пред крајот на годината, но и тој е одложен за февруари следната година

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top