вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 84 ново

Ганка Цветанова: Тотална распродажба пред ликвидација

Кога не можеш да го решиш проблемот се ослободуваш од истиот така што правиш Тотална распродажба пред ликвидација, напиша Ганка Цветанова на твитер, алудирајки на моменталната состојба во јавното здравство.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top