вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 81 ново

Танга, прекрасен задник, жешки пози на кревет: Новиот секси спот на Џеј Ло ќе ве залуди (Видео)

Џенифер Лопез ги израдувала своите обожователи со видео запис за новата песна “Te Guste”, го направила заедно со реперот Бад Бони –Џем. Во него има многу жешки кадри во кој доминира Џеј Ло, како во жолто бикини, така и во црвена комбинација, каде што до израз доѓа нејзиниот задник.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top