вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 84 ново

Христијан Мицкоски денеска во „Отворено“ на „Алфа“

За конгресот и самитот на Европската народна партија во Хелсинки, за штетноста на договорот со Грција, за катастрофата во економијата и многу други актуелни теми, ќе разговарам во 18 часот во ,,Отворено” на Алфа Телевизија со Љупчо Цветановски.
Следете ме!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top