вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 84 ново

Деми Мур во врска со Србинка, заедно растат и дете (фото)

Американската актерка Деми Мур наводно е во љубовна врска со жена. Како што пишуваат американските таблоиди, 56-годишната Мур скоро три години е во врска со 43-годишната српска стилистка Маша Манџука.

По Ештон и Брус Вилис, актерката Деми Мур признала дека е во врска со српската стилистка. Тие две се постојано мета на американските фоторепортери, кои од неодамна приметиле дека актерката ставила детско седиште во својот автомобил за ќерката на Маша.

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Venice Beach, CA – Actress Demi Moore and a girlfriend were seen enjoying a stroll during a sunny day out in Venice Beach. Demi took over stroller duty and for her friend as they headed did some shopping at a few small boutiques.
Pictured: Demi Moore
BACKGRID USA 30 SEPTEMBER 2018
BYLINE MUST READ: Stoianov / BACKGRID
USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com
UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*

Од друга страна на „Фејсбукот“ на Маша пишува дека е таа во отворена врска, но и редовно зборува за Деми на друштвените мрежи. Пред повеќе од година дена Деми била во Белград, а ја забележале во едно кафуле во кое била заедно со српска девојка и јавно разменувала нежности.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top