вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 69 ново

Росоклија: Да си со својот народ е нормалност, не ти ја одредува вредноста

Горазд Росоклија на својот Фејсбук профил посвети статус на актуелната состојба во државата.

-Да си со својот народ е нормалност, не ти ја одредува вредноста, напиша тој.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top