вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 55 ново

Мечињата главни сведоци: Влатко клекна пред Ивана во Зоолошка(Видео)

На Фејсбук страната на Зоолошката градина во Скопје денеска беше објавено виде од запросување во дворот на истата.

-Падна и првото запросување во Зоолошка. Ивана и Влатко, нека ви е со среќа, стои во нивниот пост.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top