вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 54 ново

Ова е дедото што го освои интернетот: Јас вода не пијам, само ракија (видео)

Дедото од Тетово, кој даде најдобар одговор пред камера деновиве го освои интернетот .На прашањето дали пиете вода, тој одговара: „ја ракија пијам, не пијам вода“, и второто прашање каква е водата им одговара со „матна веројатно“ … Видеото имаше повеќе од 20.000 прегледи.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top