четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 107 ново

Ана и Раста се борат за старателство: Реакцијата на раперот ќе ве остави без текст (Видео)

Брачната сага на Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста никако да се разреши, а новинарите го „уловија“ раперот на излегување од адвокатската канцеларија, насмеан и распложен.

Иако бил да разговара по повод барањето на сопругата за целосно старателство над нивната ќерка Тара, Раста не сакаше да им даде одговор на насобраните новинари, а во еден миг направи нешто со што ги збуни сите.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top