четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 44 ново

Најголемиот терорист, Осама Бин Ал Богдани со честитка за 23 Октомври

Богдан Илиевски, на својот фејсбук профил го честиташе 23 октомври.

-125!!! Да се множат! Да е вечна Организацијата, да е вечно делото, да е вечна РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top