вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 39 ново

Викторија Бекам со денови плачела поради изјавата на Дејвид

Викторија Бекам (44) наводно плачела два дена откако слушнала на кој начин нејзиниот сопруг Дејвид Бекам го опишал нивниот брак, тврдат пријателите на познатото семејство.

Кога сте долго време во брак, тоа станува тешка работа. Работите стануваат комплицирани“, изјавил славниот фудбалер, со што целосно ја „скршил“ популарната дизајнерка.

Како што откриваат изворите, Викторија смета дека таткото на нејзините деца постапил без емоции.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top