сабота, 17 ноември 2018 | Вести денес: 18 ново

Ја боли уво за се: Северина полугола скока и…(Видео)

Пејачката Северина ги израдува повторно своите фанови на Инстаграм со најновото жешко видео.

По скандалот со разголените фотографии , Северина се опушти. Можеби и премногу , но според реакциите на нејзините обожаватели , добро е што пејачката е расположена.

Уште повеќе ги израдува тоа што под капутот Северина носи само градник , па додека скока и игра , се гледа и тоа што сакала да го покрие.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top