недела, 18 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

ВО ЖИВО: Прес на Заев по гласањето

Премиерот Зоран Заев на прес-конференција откако Собранието ја изгласа одлуката за пристапување кон уставните измени.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top