вторник, 13 ноември 2018 | Вести денес: 1 ново

Прес-конференција на ВМРО-ДПМНЕ во 19.20 часот (ВО ЖИВО)

ВМРО-ДПМНЕ најави прес-конференција во 19.20 часот, на која ќе се обрати генералниот секретар Игор Јанушев.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top