четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 104 ново

Чесен политичар, м…. политичар

Како се вели за политичар кој што престанал да лаже? …
– Бог да го прости.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top