вторник, 13 ноември 2018 | Вести денес: 1 ново

Мицкоски: Сложни и обединети, за Македонија!

-Вечерва заедно со генералниот секретар Игор Јанушев присуствувавме на комитска вечер организирана од ОК Сарај.
Сложни и обединети, за Македонија!
#МакедонијаЌеПобеди“- напиша на својот Фејсбук профил, Претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top