вторник, 13 ноември 2018 | Вести денес: 1 ново

Ужас: Телохранителот на славната пејачка прегази фоторепортер, а фановите се згрозија од нејзината нехумана реакција

Телохранителот на пејачката Џенифер Лопез возејќи ја славната пејачка со автомобил џип прегази фотограф кој професионално си ги извршувал своите работни обврски.

Славната пејачка заедно со сопругот за време на една вечера во западен Холивуд била следена од папарацо кое се обидувало да ја фотографира Џеј Ло со свршеникот додека биле во автомобилот.

Но се тргнало наопаку откако обезбедувањето кое управувало со возилото удрило во човекот, а целата ситуација е фотографирана од неговите колеги.

Светот се згрози од реакцијата на пејачката која не ни излегла да види како е прегазениот фотограф, погледнете.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top