четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 108 ново

Мицкоски: Дончевски покажа како вистински се бранат боите на Македонија (фото)

Имав средба со Македонската фудбалска и тренерска легенда Андон Дончевски. Вистински покажа како се бранат боите на Македонија! – напиша претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил објавувајќи фотографија со македонската фудбалска легенда Андон Дончевски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top