четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 108 ново

Поранешната Спајс девојка „брутално искрена“ за сексот, дрогата, депресијата

Поранешната „Спајс девојка“ Мел Би ја објави автобиографијата, која според многумина содржи досега непознати детали од нејзиниот приватен живот. Книгата е насловена „Брутално искрена”, а во неа, таа раскажува дека се обидела да се убие во 2014 година.

Тогаш „животот и бил далеку од гламурозен и полн со сјај“, па во еден момент се преозирала со 200 таблети и едвај се спасила. За тоа го обвинува својот поранешен сопруг Стивен Белафонте, кој, како што таа вели, со години ја злоставувал.

„Ја подмладив вагината и имав секс во тројка, раскажала Мел Би во својата книга.

Мел Би била и зависничка од кокаин, а во тој пекол завршила сакајќи да се оттргне од депресијата.

Додека бев во жирито на „Америка има талент“, на секоја пауза излегував од студиото и шмркав кокаин , пишува Мел, признавајќи дека дрогата е поголема пропаст од депресијата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top