сабота, 17 ноември 2018 | Вести денес: 74 ново

Наташа Беквалац го угости Огњен Амиџиќ во станот во кој беше претепана од страна на Лука Лазукиќ (видео)

Наташа Беквалац ги отвори вратите на својот стан во Белград за камерата на „Амиџи-шоу“. Ова е првпат пејачката да се појави во ТВ-емисија откако беше претепана од страна на сопругот Лука Лазукиќ во април годинава, само неколку месеци по раѓањето на малата Катја, токму во споменатиот стан. Таа по инцидентот се исели од станот со ќерките Хана и Катја и сега живее во родниот Нови Сад, каде што е поблиску до родителите и сестрите.
Во продолжение погледнете ја најавата на емисијата во која гостува поп-пејачката.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top