вторник, 13 ноември 2018 | Вести денес: 1 ново

Нервен слом во „Задруга“ на Алфа – ред солзи, ред мрсули (видео)

Секс, голотии, тепачки и потполно полудување е понудата на реалното шоу „Задруга2“ што се емитува на Алфа ТВ. Последна „ѕвезда“ која ги изгуби живците е Луна.

“Остави ме да се карам со кого сакам. Зошто се мешаш и ми правиш проблеми тука? Не ми помагаш така. Престани да се караш место мене, затоа што не знаеш да го правиш тоа“, вриштеше Луна по брат и.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top