среда, 24 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Скандалозна изјава на Ана Николиќ: Жените се глупи!

Неодамна, со видео снимката направи вистинки метеж на интернетот, на која јавно зборуваше околу депресијата низ која поминува поради влегувањето во петтата деценија од животот.

Сепак, Ана сега направи чекор понапред со уште една објава на Инстаграм со која направи хаос!

Мислам дека жените се глупави поради тоа што тие мислат дека се еднакви во споредување со мажите. Тие впрочем се многу по супериорни, и секогаш биле. Што и да и дадеш на жена, таа ќе го направи поголемо и подобро. Ако и дадеш сперма, таа ќе ти врати бебе. Ако и дадеш куќа, таа ќе ти даде дом. Ако и дадеш намирници, таа ќе ти даде оброк. Ако и дадеш насмевка, ќе ти го даде целото срце. Се што и даваш таа го помножува и ти дава многу повеќе. Така да ако и дадеш нешто лошо, таа е спремна да ти даде полна торба го*на- сподели Николиќ британски цитат на книжевникот Вилијам Голдинг, додавајќи дека тоа е “апсолутна вистина”.

 

View this post on Instagram

 

Apsolutna istina!

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top