среда, 24 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Влае, Ѓорче – ако го видите човеков, задржете го!

Изгубен е возрасен човек кој страда од склероза. Се вика Пепи, последен пат е виден во Влае. Човекот не е насилен, па семеството моли кој ќе го види, да го задржи и да му јави.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top