среда, 24 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Карлеуша во танга бикини на Малдиви (фото)

Јелена Карлеуша во друштво на сопругот и ќерките отпатува на одмор на егзотичните Малдиви. Поп ѕвездата не заборава постојано да го полни „Инстаграм“ профилот со фотографии од оваа прекрасна дестинација и да прати попуст до фановите.

 

View this post on Instagram

 

Good morning 🇲🇻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

🏝

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

Tiger Lily

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

Paradise 🏝

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

Into the blue

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top