петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 11 ново

Решение

– Ало миличок, колата се расипа, што да правам? …
– Истото што и јас, мила. Крени ја хаубата и почни да пцуеш!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top