понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 103 ново

Игор Џамбазов легна во ковчег: Втората ја преживеавме, за третата ќе видиме (фото)

– Втората сезона ја преживеавме, за третата ќе видиме… стои во коментарот на фотографијата од познатиот македонски актер и шоумен, Игор Џамбазов кој за потребите на серијата “Преспaв” морал да легне во ковчег.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top