понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 103 ново

Момче од Куманово си го бара својот чичко – Трагот му се губи уште пред три дена

Во СВР Куманово, вчера, М.З. (26) од Куманово пријави дека неговиот чичко Р.З. (45) од Куманово пред два дена излегол од домот и до моментот на пријавувањето не се вратил.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top