среда, 24 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Татко од Струмица си ја бара 17-годишната ќерка

Вчера во Полициската станица Струмица, Р.М. (39) од Струмица пријавил дека истиот ден околу 17 часот неговата 17-годишна ќерка излегла од домот и до моментот на пријавување не се вратила.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top