среда, 24 октомври 2018 | Вести денес: 2 ново

Луда журка – Мелита, Сораја и Накова го “запалија” Скопје

-На Александра Накова и српската старлета Сораја Вучелиќ им тргна дружбата! Минатиот викенд старлетите уживаа во Белград, а вчеравечер биле излезени во Скопје, но овојпат им се придружила и поранешната водителка Мелита Ракичевиќ.Танцување, наздравување со вино.

А Мелита не заборави да го истакне својот сексапил на фејсбук.
Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top