среда, 24 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Сообраќајка на автопатот Куманово-Скопје (фото)

Сообраќајка на автопатот Куманово-Скопје се случила попладнево. Неофицијално едно возило излетало од патот. Сообраќајкот се одвива по една колона. Наскоро очекуваме повеќе инфорации.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top