сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 38 ново

Последен пат виден кај Порта Влае – семејството трага по исчезнат скопјанец

Скопско семејство се уште трага по човекот од фотографијата е изгубен, кој пати од деменција. Пепи последен пат е виден синоќа околу 23 часот во Порта Влае

Доколку го видите контактирајте ги броевите.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top