среда, 24 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Исчезна скопјанец – ако го видите веднаш јавете се на овие броеви

Човекот од фотографијата е изгубен, пати од деменција, а неговото семејство моли за помош.

Изгубен е во Скопје, ако го видите контактирајте ги броевите.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top