четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 46 ново

Издувана младина

Дечко пред мене у трафика:
– Ај едно пакетче кондоми дурекс…
Продавачот:
– Фала богу некој нешто да ебе, сите само ризли купуваат!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top